Доставка води по Луцьку

Доставка води Луцьк

Вода джерельна з виду лужних, що відновлює лужне середовище і допомагає організму позбавитися від вільних радикалів. Жива вода. Дана вода володіє багатьма корисними властивостями. Вона насичена кремнієм та кварцом.

Пробиваючись на поверхню, джерельна вода проходить через шари гравію і піску, що забезпечує їй природну фільтрацію. Разом із тим, при виконанні цієї роботи вода не втрачає своїх цілющих властивостей, і не змінює своєї структури і гідрохімічного складу, тому джерельну воду можна пити, не піддаючи її будь-яким додатковим способам очищення. Не вся джерельна вода однакова за своїм складом, а значить, різні джерела мають різні цілющі властивості.

Наприклад, одні допомагають боротися з підвищеним артеріальним тиском і аритмією, роблять благотворний вплив на опорно-руховий апарат і нервову систему. Інші допомагають при головних болях і сприяють очищенню печінки і нирок. Треті нормалізують кровообіг, допомагають при інфекційних захворюваннях і сечокам’яної хвороби. Четверті благотворно впливають на шкіру, лікують різні виразки і рани.

Вже після 20-ї заварки даної джерельної води у вашому самоварі буде очищатися глиняний накип, а після річного вживання повністю очиститься ваш організм з відповідним позитивним ефектом: відновлення сну, енергії організму та імунної системи, що відповідно дасть вам захист від негативного впливу оточуючого середовища.

Замовити доставку води